Ubytovna České Budějovice F. Škroupa :::

Ubytovna F. Škroupa / České Budějovice

Ubytovna F.Škroupa se nachází v klidné okrajové čtvrti města České Budějovice, na adrese Fr. Škroupa 13, Č. Budějovice, (Suché Vrbné) v dosahu MHD č.9,10,13, nákupního střediska a cca 20 min pěší klidné chůze od centra ČB.

Ubytovna České Budějovice ubytování F.Škroupa pokoje :
Ubytovna F.Škroupa nabízí celoročně ubytování, vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Ubytování často využívají turisti, studenti, pracující čety i dlouhodobé ubytování. Celková kapacita ubytování je 67 lůžek. Kuchyňky, sprchy a wc jsou vždy společné pro 2 až 4 pokoje.

Ubytování České Budějovice ubytovna F.Škroupa služby :
Na recepci umístěn automat na kávu. Cena se pohybuje již od 100Kč. Záleží na umístění pokoje a délce pobytu. Pokoje jsou situovány tak, že lze po dohodě pronajmout několik pokojů jako apartmán (2+1, 5+1, 3+1, 6+1) za zvýhodněných cen. Možnost parkování v uzamčeném objektu.

Dovolená Jižní Čechy Českobudějovicko ubytování F.Škroupa aktivity v okolí :
Město České Budějovice leží v Českobudějovické pánvi na soutoku řek Vltava a Malše a nachází se v něm řada historických památek a muzeí, mezi nimi vyniká především muzeum koněspřežky. V hlavní turistické sezóně od června do září můžete navštívit jedinečný projekt – hrané kostýmované noční prohlídky města s názvem "Strašidelné pověsti města České Budějovice". Na severozápadním okraji města je Přírodní rezervace Vrbenské rybníky. V jižních Čechách najdete mnoho zajímavých míst, kam se můžete zajet podívat. Jen 5 km daleko je zámek Hluboká nad Vltavou a ZOO, pouhých 20 km je vzdálen Český Krumlov.

Ubytovna České Budějovice F. Škroupa - K hotelu přísluší parkovištěUbytovna České Budějovice F. Škroupa -  je k dispozici připojení na internetUbytovna České Budějovice F. Škroupa - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouUbytovna České Budějovice F. Škroupa - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Ubytovna F. Škroupa, F.Škroupa 13
České Budějovice 37006 Česká Republika
Hotel-Ceske-Budejovice-F-Skroupa@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 10 m/s
Ubytovna F. Škroupa ubytování České Budějovice Aktuální počasí ::: skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: